Luxurious album with plenty of space for beautiful photos. 30x36,5 cm
Top-Features
- Made of Faux leather
- With 80 pages
- Page colour: black
- Occasion: Neutral
- Size: 30 x 36,5
Luxurious album with plenty of space for beautiful photos. 30x36,5 cm
Henzo Lonzo book album
Book album in leather look
| General | |
|---|---|
| Type | book album |
| Colour | black |
| Features | |
|---|---|
| Page colour | black |
| Occasion | Neutral |
| Material | Faux leather |
| Number of pages | 80 |
| Dimensions | |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 36,5 cm |
| Wide | 300 mm |
| Height | 365 mm |
| Depth | 62 mm |
| Other features | |
|---|---|
| 10x15 | ✔ |







Your opinion counts! Are you satisfied with this product? Write a short review and help others to find a suitable product!
Rate product









Simply subscribe and receive weekly updates and offers on photography and video equipment.