Chic wooden frame with stand in a compact format to present one of your most beautiful pictures.
Top-Features
- Wood frame
- Image size up to 15 x 20 cm
- Normal glass
- Made of Wood
- Occasion: Neutral
Chic wooden frame with stand in a compact format to present one of your most beautiful pictures.
| General | |
|---|---|
| Product type | Wood frame |
| Table frame | ✔ |
| Colour | white |
| Features | |
|---|---|
| Occasion | Neutral |
| Picture size | 15 x 20 cm |
| Glass type | Normal glass |
| Material | Wood |
| Dimensions | |
|---|---|
| Wide | 186 mm |
| Height | 236 mm |
Your opinion counts! Are you satisfied with this product? Write a short review and help others to find a suitable product!
Rate product









Simply subscribe and receive weekly updates and offers on photography and video equipment.