35 sheets (70 pages )Dimensions: 280x305 mmBook cover material : imitation leather black
Top-Features
- Made of Faux leather
- With 70 pages
- Page colour: black
- Occasion: Neutral
- Size: 28 x 30,5
35 sheets (70 pages )Dimensions: 280x305 mmBook cover material : imitation leather black
| General | |
|---|---|
| Type | book album |
| Colour | black |
| Features | |
|---|---|
| Page colour | black |
| Occasion | Neutral |
| Material | Faux leather |
| Number of pages | 70 |
| Dimensions | |
|---|---|
| Dimensions | 28 x 30,5 cm |
| Wide | 280 mm |
| Height | 305 mm |
| Depth | 50 mm |







High-quality workmanship, really recommendable!
Hochwertige Verarbeitung, wirklich empfehlenswert!
Your opinion counts! Are you satisfied with this product? Write a short review and help others to find a suitable product!
Rate productIt is nice and big and has a slide-in. Highly recommended for many vacation memories.
Review automatically translated! Show originalEs ist schön groß u hat einen Einschub. Für viele Urlaubserinnerungen wärmstens zu empfehlen.
High-quality workmanship, really recommendable!
Review automatically translated! Show originalHochwertige Verarbeitung, wirklich empfehlenswert!










Simply subscribe and receive weekly updates and offers on photography and video equipment.